top of page
Vyhledat

Byty pro krátkodobé pronájmy by měly mít nápad

Aktualizováno: 27. 5. 2018

Autor: Nikola, konzultantka:


Uvažujete o tom, že byste chtěli svůj byt pronajímat krátkodobě přes služby jako je Booking nebo Airbnb? A přemýšleli jste již o tom, jak byt vybavit a přizpůsobit, aby byl pro krátkodobé pronájmy vhodný a co je to nejdůležitější, aby se vám dobře a snadno pronajímal? Každý byt pro krátkodobý pronájem by měl mít originální nápad.


Z našich zkušeností víme, že hosté oceňují originalitu a i drobný detail jim udělá velkou radost, která se mnohdy promítne do závěrečného hodnocení pobytu. Proto se snažíme v každém bytě vymyslet něco tzv. extra, co nás odliší od ostatních pronajímatelů a hostům naopak dodá ten vzácný a příjemný pocit domáckosti.
Na počátku naší vize, dát každému bytu originální nápad stálo zamyšlení se nad tím proč vlastně plaformy sdíleného bydlení jako je Airbnb slaví takový úspěch. Proč najednou tolik lidí včetně nás, raději než hotel volí bydlení přes Airbnb? Jistě, příznivá cena hraje velkou roli, ale platformy sdíleného bydlení zažívají takový boom také z důvodu, že narozdíl od sterilního a unifikovaného hotelového ubytování je ubytování přes Airbnb osobité. Pomůže vám poznat život lidí v oblasti, kam jedete a nebo vás jiným způsobem vtáhne a upoutá.


V nemovitostech, o které se staráme se tak snažíme vytvořit specifickou domáckou atmosféru, a dbáme na každý detail. Hosté tak narazí třeba na sbírku stolních her, knihovnu plnou mnohojazyčné poezie, čtecí koutek, sbírku italských receptů a mnoho dalšího. Pokud vás nenapadá, jaký originální detail zvolit, máme jednoduché vodítko. Našim klientům vždycky radíme, ať se zamyslí nad tím, co rádi oni dělají a vloží do nemovitosti něco ze sebe.95 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page