top of page
Vyhledat

Vintage Dream Studio je na světě

Aktualizováno: 6. 2. 2019

Autor: Jitka - jednatelka:

Září pro nás bylo opravu velmi hektické, protože polovina z nás se chystala na dlouhou cestu na opačný konec světa a vše jsme museli nachystat a připravit tak, aby naši hosté ani zákazníci vůbec nepocítili, že někdo z nás chybí. Také jsme se rozhodli splnit nesplnitelné a při tom všem za necelý týden přebrat, nachystat a vybavit nový byt. Jak se nám to celé povedlo? Posuďte sami.


Téma bylo tentokrát mířeno na ženy romantičky a zdrojem inspirace byl jednoduchý kosmetický stolek. Vždycky jsem totiž chtěla takový mít, a když se mi nevejde do bytu, rozhodla jsem se, splnit si své sny alespoň tímto způsobem. Za hlavní barvy jsem zvolila bílou, šedou a růžovou a začala jsem hned od výmalby, kterou jsem se tentokrát rozhodla realizovat celou sama. (samozřejmě s výpomocí Nikoly, naší konzultantky, která je na tyhle věci expert). Nebylo to tak těžké, jak jsem se na samém začátku bála, takže jsem k původně plánované šedé ložnici přidala i růžovou stěnu v kuchyni. Následoval nábytek, který jsme tentokrát kromě již zmiňovaného kosmetického stolku a koberce pořídili kompletně v IKEA.


Těžištěm ložnice je samozřejmě postel. Tu jsme se pro vyzdvihnutí toho správného romantického ducha, rozhodli obohatit o jednoduchý baldachýn vytvořený z několika záclon a dvou jednoduchých garnýží. Zbylé závěsy v pokoji jsou pak uspořádány zrcadlově, aby byt nepůsobil přezdobeným dojmem. Pod postelí vykukuje růžový koberec z HORNBACH. U toho se přiznám, že jsem docela dlouho váhala, jestli už přecejen nebude příliš. Má v sobě totiž lesklé stříbřité nitky. Nakonec ale myslím, že do pokoje perfektně zapadl a jeho struktura přímo žadoní o to, se pro něm projít bosky.


Abychom byt udrželi vzdušný, a taky nepřekročili budget na nábytek, který byl pouhých 25.000,- Kč, rozhodli jsme se skříň nahradit jednoduchým věšákem na oblečení. Na krátkodobé pobyty by ale hostům měl bohatě stačit.


Zbytek už byl hlavně o doplňcích, obrázcích a fotkách s květinovou a svatební inspirací, které do pokoje dodal Honza (www.obrjen.com). Já jsem si samozřejmě nemohla odpustit svoji oblíbenou nástěnku.


Byt jsme dokončili a nafotili v den odletu a jeho profil na Airbnb se nám podařilo spustit jen o několik dní později. Během října se v něm pak stačilo vyměnit asi deset spokojených hostů.
341 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page